Nasza historia
Program
Aktualności
Galeria
Kontakt
 STATUT PRZEDSZKOLA

 REGULAMIN PRZEDSZKOLA
Nasza historia i trochę od nas spod krzaka poziomki...

    Przedszkole Niepubliczne "Pod Poziomką" powstało w 1998 roku i przez kilkanaście lat działało w zacisznym sercu Anina przy ulicy Rzeźbiarskiej 28. Tu w spokojnej atmosferze leśnego zakątka upływały nam lata codziennej zaangażowanej pracy nad rozwojem i wychowaniem naszych podopiecznych.

    Od 1 września 2014 r. nasze Przedszkole znajduje się w nowej siedzibie przy ul. Widocznej 61A, gdzie w komfortowych warunkach i miłej, życzliwej atmosferze tworzymy z dziećmi spokojną i radosną przedszkolną codzienność.

    W naszym Przedszkolu staramy się dawać dzieciom poczucie bezpieczeństwa i spokoju oraz wiary we własne siły. Doskonalimy ich umiejętności, wspieramy talenty, pomagamy w zdobywaniu i poszerzaniu wiedzy o świecie, wspólnie odkrywamy nowe horyzonty. Dużym walorem naszej placówki jest stała, kompetentna, zaangażowana kadra pedagogiczna oraz pozostały personel Przedszkola, który z uwagą i troską sprawuje opiekę nad przedszkolakami.

    Dobrą atmosferę budujemy dzięki wspólnemu działaniu z dziećmi oraz rodzicami. Do tradycji naszego Przedszkola należą imprezy okolicznościowe oraz spotkania integracyjne takie jak: jesienna zabawa w ogrodzie na powitanie nowego przedszkolnego roku wraz z pasowaniem maluszków na przedszkolaka, spotkanie wigilijne przy kolędzie i opłatku, jasełkowy występ dzieci, spotkanie z Mikołajem, bal karnawałowy, uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, święto Mamy i Taty, czerwcowy piknik rodzinny w naszym ogrodzie. Każdego dnia dokładamy starań, aby dzień w przedszkolu był owocny i ciekawy. Zapraszamy do naszej galerii zdjęć, która pokazuje fragmenty naszej przedszkolnej codzienności "Pod Poziomką" :)

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć...